• ülkenin ters giden bir çok yönü

  2.
  tam tersi yani ülkede olumlu,işlemesi gerektiği gibi işleyen sistemler yazılsa çok daha kısa sürede bitecek listedir.
  2 ... 10610
 • ankara

  5415.
  yine atmacaları ortaya çıkaran şehirdir. ulan bi hortladı iyi ki başlık, bok atmaya fırsat arıyor millet. niye kimse mesela durup dururken "ya abi yozgat'ta akşam 9'da hayat bitiyo" diye atlamıyor? oğlum bu ankara size ne etti? sakin olun bi lan.
  4 ... 10610
 • en son siz hepiniz ben tek denilen zaman

  9.
  6-7 yıl önce bir gün okuldan çıkıp eve dönerken, taşlardan kale yapmış,futbol oynayan 3 küçük çocuğu görüp çantamı kenara fırlattığım zamandır. tabi önemli olan boyu değil işlevi imiş. neredeyse omuzlarıyla top arasındaki yükseklik farkı yarım metreyi metreyi bile bulmayan 3 çocuk şebeğe çevirdi beni sözlük,ayrılırken birinin -en iyi oynayanının- saçını biraz sertçe okşayıp "aferin len. aferin mnkduğum. iş var sende" diyerek sessizce yoluma devam ettim.
  ... 10610
 • yazarların önemli bir kız meselesine yardım etmesi

  9.
  gerçekleşmesi pek mümkün olmayan olay. merak ettiğim nokta bunun nasıl "önemli bir kız meselesi" sınıfına girdiği.

  (bkz: çok güzel götü var)
  (bkz: cinsel duygulara kapılmak)
  ... 10610
 • siz niye oylama yapmıyorsunuz lan

  2.
  sözlük yazarı olmanın jargonunu bildiği halde sonu lan'lı lun'lu başlıklar açmanın sözlük formatına aykırı olduğunu bilmeyen, ama yine de belli bir noktaya kadar haklı bulduğum yazar beyanıdır.
  2 ... 10610
 • halısahadaki zengin çocuk tipi

  7.
  kafa topuna çıktıktan sonra atak bittiğinde saçını da düzeltir bu denyo.
  1 ... 10610
 • sevgilisi olmayanlar silinsin

  1.
  sözlük nüfusunu bir anda yarıya indirmeye davettir.
  ... 10610
 • erkek whatsapp grupları vs kız whatsapp grupları

  8.
  her iki grupta da yeterli vakti geçirmeden yapılmasının saçma olduğunu düşündüğüm versustur. erkek wp grubu candır,herkes birbirinin yüzüne söyler ne söyleyecekse eyvallah da kızları da böyle gıybetçi diye etiketlemek doğru olur mu ki oğlum vardır onların da bi samimiyeti
  1 ... 10610
 • 0 9 kalemi olan öğrenci

  34.
  Bir başka öğrencinin hiç umudu olmadan çaresizlikle ortaya attığı "0.9 ucu olan var mı?" sorusuna olumlu cevap vererek duygusal anlar yaşayan,yaşatan öğrencidir.

  edit: başlığa yazan diğer kader ortaklarıma bakınca uç otlakçıları aklıma geldi.lise 3'te dersanede arkamda oturan çocuğun ne zaman sorsa olumlu cevap alamadığı uç mevzusunu resmen boyut atlayarak 0.9 kalem alıp "hehehe ben de aldım artık" diyerek çözümlemesi geldi aklıma. Hayır tanesinin fiyatına indirgeyince 0.4 kuruşa gelen ucun lafını edecek değildik de herif 0.7 uç almaya üşenip kalem aldı aq aklıma geldikçe hayret ederim.
  1 ... 10610
 • liverpool dan en az 10 gol yiyecek takım

  4.
  gözlem yeteneği eksilere kadar düşen bir salağın beşiktaş'ı kastettiği takımdır.

  --spoiler--
  tff ve mhk bu takımlıdır
  --spoiler--

  oha lan. oha yani.

  not : fenerbahçeliyim.
  4 ... 10610
 • video öncesinde bitmeyen reklam

  1.
  bazı sitelerde iyice boku çıkmış hadisedir. artık alınan reklamın cinsinden midir sitenin ekstra puştluk eforu sarf etmesinden midir nedendir bilinmez,o video bir türlü bitmez arkadaş ya.

  yaklaşık 2 buçuk dakikalık reklam.*ya bunun son 10 saniyesinde "reklamı kapatmak için tıklayınız" ibaresi eklemek nasıl bir kitapsızlıktır lan? hangi vicdana sığar bu? ben o 140 saniye açık tutmuşum sayfayı,o kullanılmışlık hissiyle son 10 saniyeyi izlesem ne izlemesem ne? ki o anki tarifi mümkün olmayan çaresizlikle izlerim genelde sonuna kadar.

  en son dikkat ettiğim imageshack de bu denyoluğa katılmış,her videodan önce bildiğin bi kısa film izlettiriyor.e az biraz edep ya hu!
  2 ... 10610
 • emine ayna nın götündeki sinekler

  2.
  şayet fotoşok veya başka bir insanın fotosu değilse tiksindirmişlerdir.

  ulan küçücük sinekler bile ot ile boku ayırt ederken,sözde en gelişmiş organizmanın bunu seçemiyor olması üzücü.
  2 -1 ... 10610
 • ben bu yazıyı elaleme yazdım

  5.
  ne dersiniz?
  1 ... 10610
 • şalgam suyu bağımlısı olmak

  14.
  iç organlarınızın yarısını parçalayacak kadar acı olmasını göze alarak da olsa,o lanet içeceğin müptelası olmaktır. ulan durup durup içiyorum,sol framede gördüm başlığı bi bardak daha koyup geldim. damarlarımda kanın yerine akacak adeta meret.
  3 ... 10610
 • yazarlardan dörtlükler

  2.
  yağıyor dışarıda kar usul usul sessizce,
  benim içim olmuş salaş bir meyhane..
  bıraktığın sisle ; hicran dolu her hece,
  teskin ederim kendimi,içmeyelim bu gece
  1 ... 10610
 • kusan birini görünce kusmak

  3.
  öz ağabeyimde olmayandır.

  kayseri şehir merkezinden erciyes'e giden bir servis yolculuğunda ben ölümü bekler vaziyette içimi siyah bir poşete dökmekte iken kendisi 2 yan koltukta sakince,muavinin 10 dakika önce dağıttığı keki götürmekteydi. işin ilginç yanı servis durup ben ağzımı yüzümü yıkayıp yerime oturunca pişkin pişkin kekimi yiyip yemeyeceğimi sorması,aynı pişkinlikle alıp o keki de yemesi idi.

  al ye beni de ye ayı.
  4 ... 10610
 • ismail kartal

  295.
  penaltı beklediği bir pozisyonda penaltı verilmediğinde gösterdiği tepkiye hunharca güldüğüm teknik direktördür. fenerbahçeliyim ama galatasaraylı da olsam,southampton'lı da olsam gülerdim yani. öyle çılgın bir tepki.
  3 ... 10610
 • milli olunacak günde kıyametin kopması

  3.
  Söz konusu gün düğün günü ise çok üzer.
  1 ... 10610
 • misaki mei

  97.
  Nicki misaki milliyi cagristiran yazar.
  2 ... 10610
 • gece gece akla düşen iskender

  7.
  "Düşürülen" iskenderdir. Ulan nerden getirirsiniz şöyle şeyleri gece gece insanın aklına.. bak bi de resim koymuş çok matah bir şey yapmış gibi.
  3 ... 10610
 • yeni şeyler getiriyorum