• 6 haziran 2015 juventus barcelona maçı

  59.
  juventus'un her ne kadar "tarzı" da olsa bu yeni nesil barcelona'nın verdiği seyir zevkini sikmeye teşebbüs etmesinden korktuğum maçtır. ha ne kadar çabalarsanız çabalayın o üçlü durmayacaktır ama yine de siz de oynayın oyununuzu,güzel bir final olsun be juve..
  1 -1 ... 10610
 • hediye elbiseyi mağazaya gidip değiştiren kız

  2.
  hediye almayı bilmeyen dallamaların gözünde bariz bir kaşardır. alay eder gibi cart curt renklerde saçma sapan şeyler al sonra "vay orospuu nasıl değiştirdi" ulan o zaman hediyenin içine değiştirme kartının konması müessesenin bizlere "gidiniz ve bunu bir orospuya hediye ediniz ki koşa koşa gelsin değiştirsin ey müşteri!" deme şekli olmuyor mu?
  ... 10610
 • oyum hdp ye bizler meclise

  3.
  müthiş slogandır.içim kıpır kıpır oldu gece gece. iki tane ikileme kullandım bir cümlede heyecandan düşünün o derece.
  ay inşallah girerler. ya da gireriz mi demeliyim : ) oyumu verebilirim zira, çok seviyorum yahu öyle böyle değil.o selocan ağabeyin yanaklarından sıkasım geliyor. ha bu arada yanlış anlaşılmasın bizler derken kasıt "başkan apo ve şirinleri" biz böyle komple vatan hainleri topluluğu olarak baya tatlıyız bence : )

  töbe haşa..
  -1 ... 10610
 • bir kadının kalitesiz olduğunu gösteren detaylar

  158.
  vıcık vıcık kendi çapında "aşk" acılarını zırvaladığı 3 twiti aynı dakika içerisinde atması.
  hatunu tut,çöpe at. o derece.
  1 ... 10610
 • hdp ye oy verme sebepleri

  108.
  terörist ruhlu olmak,haberlere çıkan gözü yaşlı annelere bakıp keyif alacak haysiyetsizlikte olmak,karaktersiz ve vatan haini bir orospu evladı olabilmek.
  1 ... 10610
 • şukela butonu

  1.
  sözlüğün değişiminin hüzünlü bir yansımasıdır bu buton. 3-5 entry okursunuz "ulan" dersiniz "ne güzel insanlar varmış burda.."

  sonra sol tarafa bakarsınız "öpüşürken sevgilinin ağzına balgam atmak" diye bir şey görüp,elinizi klavyeden fareden her şeyden çekmek,bu diyarlardan uzaklaşmak istersiniz.

  gerçekten de o güzel insanlar o güzel atlara binip gitmişler.
  trollün malına , nesillerin piçine kalmışız.
  1 ... 10610
 • ışık hızını aşmanın tek yolu

  6.
  (bkz: ışığı söndürüp koşarsanız ışık hızını geçersiniz)
  (bkz: ışık hızını aşmanın tek yolu)
  (bkz: ak parti ışık hızını elektriği keserek aşıyor)
  (bkz: ışık hızı aşılabilir)

  ve türevi başlıkları itina ve sabırla açmaya devam eden the sandman'ın entry ishalinin tuttuğunu yüce uludağ ahalisine yeniden hatırlattığı şey,başlığımsı.

  yahu bir şeylere küfret,git ne bileyim "tayyip peygamber soyundan gelmedir" falan yaz ama trollük algın bu olmasın ya. bu başlıkları açarken yüzünde oluşan o melun ifadeyi düşündüm de cidden allah şifa versin usta.
  ... 10610
 • tuğba ekinci nin makyajsız ve mayolu hali

  4.
  ortamı gördükten sonra şaşırtmamıştır. oğlum denizden çıkıyor,hani ne bileyim denize makyajla gitmesini ya da sudan o makyaj dağılmadan çıkmasını mı bekliyordunuz?
  2 -1 ... 10610
 • tek bir kızla sevgili olan erkeğimtrak

  2.
  bir takım gavatımsılardan evladır.
  1 ... 10610
 • oy vermiycem deyince havalı olduğunu sanan ibne

  2.
  geçen yaz "abi ekmeleddine versek nolcak ya tayyip alıyo nasılsa" diye kıçını şezlonglardan kaldırmayıp, daha sonra "ay izmir'e taşınmak istiyorum! poff yeter bu adamdan" diyen angutla sınıf arkadaşıdır.
  4 ... 10610
 • üç erkeğin açıldığı kıza açılmak

  1.
  (bkz: 3 erkeğe siktir çeken bize neler yapar sezai)
  ... 10610
 • hdp batman mitinginde açılan pankart

  2.
  (bkz: why so pkk)
  4 ... 10610
 • hamza hamzaoğlu

  445.
  kaliteli,efendi bir adamdır. bulunduğu camiaya gönülden bağlı olan ve çabalayan insanlara hep saygı duymuşumdur.

  not : fb
  5 ... 10610
 • erkeğinin poposunu ısıran kız modeli

  4.
  erkeğinin poposunu ısıran kız modeli

  erkek olsa da bazen sanıldığından daha duygusaldır...
  3 ... 10610
 • inci sözlüktekiler inciciyse biz neyiz

  10.
  uluda yazarız. en azından öyle kalmamızın hakkımızda daha hayırlı olacağını düşünüyorum. lan zaten her yerde "ekşinin bekleme odası ehheh" tarzı ezilmelere maruz kalan bir ortamın üyelerini bir de "ulucu" diye lanse edip iyicene tarikatmışız havası yaratmaya ne gerek var oğlum?
  ... 10610
 • herkes herkesin hesabına bir lira yatırsa

  3.
  hiç altın günü kültürü olmayan yazar beyanıdır. aa oldu mu ama şimdi?

  hiç bir şey fark ettirmez.sol cebinizden çıkan para,aynı miktarda sağ cebinize süzülür efendim.
  1 ... 10610
 • sözlük yazarlarının itirafları

  127611.
  şu "naber?" "naptın?" manasına gelen havalı göz kırpma olayını hiç yapamadım hayatım boyunca. ya iki gözümü birden kırpıp hayali bir şeyi onaylar gibi yaptım, ya da gözümle kaşımı değişik açılara getirip hemcinslerime yürüdüğüm gibi bir izlenim bıraktım. hoş,bunu denemeyi bırakalı çok oldu ama arada yaşça küçük bir tanıdığı görünce ya da arkadaş çevresinde yapabilsem hoş olurdu diye düşünmeden edemiyorum.
  3 ... 10610
 • 400 lira borç alıp vermeyen yazar

  2.
  gerçekse cidden adamlığı tartışılması gereken yazar.lakin önemli bir nokta daha var ki o da borcu veren kişinin ,pek yakından olmasa da bir akrabası ya da önceden tanıdığı bir arkadaşı borç istese bile kem küm edebilecekken sanaldan yazıştığı birine çıkarıp 400 lira vermesi. durup dururken internette tanıştığı birine 400 lira ateşleyecek kadar iyi maddi durumu varsa da bunun kalkıp lafını yapması. hani bir şeyin davası olmuyordu ya hani,şeyin.. neyse.

  tek bir soru

  keriz misin?
  1 ... 10610
 • ışık hızı aşılabilir mi

  20.
  cevabı "hayır" olan soru.yanlış hatırlamıyorsam bi formül vardı bununla ilgili,kökün içinde (1- bizim ulaşabileceğimiz hızın karesi bölü ışık hızı) mıydı neydi he orda şimdi şey ya hızımız ışık hızından büyük olursa kökün içi negatif oluyo. o yüzden ışık hızını aşamıyoruz yani. düşünün fizik oraya kadar geldi ama o v,c'den büyük olamadığı için aşamıyoruz,insan çıldırıyor dimi? basit bi matematik kuralı ihlali yapabilsek nice flash'lar peydah olmuştu ama işte..
  3 ... 10610
 • sinemada izlenebilecek diziler

  3.
  (bkz: sherlock)

  Zaten sinema gibi 2 yıl yeni bölüm bekletiyor eşşek sıpası. Ha kalitesi ile "beklemeye değdi" dedirtir mi evet orası ayrı.
  ... 10610
 • yeni şeyler getiriyorum